Головна Книгосхов / Толока / Документи і статті / Голодомори на Павлоградщині / Письменники нашої Вкраїни Постаті / Знахідки / Віхи історії  / "Мегаліти" Павлоградщини / Нумізматика  / Лозівський історичний клуб / Гостьова книга / Контакт /

 

Толока

З нагоди візиту так званого "патріарха" одної з церков Російської Федерації в Харків (роздуми харків'янки)

"Ржунємагу"

Україну захлинули чергові хвилі брехні "для слухняних баранів". Смішно спостерігати як роблять чергову "картінку", створюючи "ситуацію" навколо організації "Тризуб ім С Бандери". Від самого початку свого існування це кишенькова організація т. зв. "СБУ", виконувала стукачєско-провокативні функціїї і "работу зонідрованія почви" в молодіжному середовищі. Окремі "члєни" організації, Дмитро Ярош наприклад, взагалі є "колишніми" кгбшниками. Керівники осередків організації щомісяця здають звіти в так зване "СБУ". Всі минулі акції "тризуба", за 10 років, підозріло скоординовані з діями таких дємакратічєскіх партій як "КПУ" "Трудовая акраіна (Сільная Акраіна)" і т п.д., Бойовою одиницею ця організація ніколи небула. Земляки, не вірте олігархічній медіабрехні! Черговий розвод!

Людина, що називає себе "Президентом України" хоче випустити з тюрем малолітніх злочинців. Крок направлений на отримання майбутнього резерву для каральних банд окупаційної влади. Подібний крок зробили єврейські більшовики Росії в 1918 році перед організацією "Краснай арміі".

Тривають Різдвяні свята, ватаги павлоградської молоді галасливо колядують. Цікаво почитати в цей час статтю присвячену зимовому святкуванню "Обыкновенный фашизм"

Нове періодичне видання Дніпропетровщини та Західного Донбасу - журнал "СВОЄ". Людина, суспільство, культура. Приємно бачити сторінки з історії краю. На мій погляд одне з небагатьох справжніх народних, не олігархічних видань.

10 лютого 2009 року в прес-центрі Служби безпеки України м.Києві відбулась презентація книги "Павлоградське повстання 1930 р. Документи і матеріали". Начебто і не погано, але... читати далі

Начебто часи совєцкого союзу вже давно пройшли, але по регіонам ще продовжується адміністративний тиск з явною антиукраїнською направленністю. В 2007-2008 роках міжнародний фонд Україна-3000 та СБУ на основі документів НКВД видали книгу "Розсекречена пам'ять" про Голодомори 30-х років. На кожну бібліотеку надіслано по 2 тома ції книги, але Павлоградський міський відділ культури не дозволив їх мати в бібліотеках і притримав видання у себе в сейфі. Чому?

ВІЙНА У ГРУЗІЇ: ХРОНІКА ПОДІЙ і ПОПЕРЕДНІ ПІДСУМКИ

Шановні читачі, я розділяю ваше обурення у листах адміну з того, що сайт зовсім не освітлює розвиток вугледобування на Павлоградщині. Як колишній працівник Павлоградвугілля звільнений "па сакращєнію" ахмєтавскай адміністрацією вважаю це великим недоліком. Існуюче керівництво Павлоградвугілля ... точніше, я вибачаюсь, "Варкутаугаль" веде абсолютно антиукраїнську, антидержавну політику, не дбаючи ні про безпеку громадян України, ні про збереження існуючих робочих місць, ні про охорону природи України. Відтепер на сайті будуть розміщенні статті по розвитку вугільної галузі Павлоградщини. Прошу надсилати свої статті, спогади. Особливо цікаво було б почути як потужне державне підприємство, що забеспечувало енергетичну незалежність України, стало структурною ланкою російської компанії.

Культурний слід миротворців

Відновимо давню традицію шанування Духу власної Свободи !

"Голуба" влада Павлограда хоче знести колишній приватний будинок українського мецената, будівельника церкви, Якова Федоровича Голубицького. На його місці та дворів будинків по вул ГорькогоШевченко та вони будуть будувати "цвєточний ринок".... /докладніше,інформацію оновлено додано фото фамільних реліквій Голубицьких/

Стаття в тему: сесія Павлоградського міськвиконкому прийняла рішення про "регіональну мову"...

Купала 2007

Скажені вовки під овечими шкурами.

Яке "домашнє завдання" дав Президент Путін прем'єрові Януковичу? Які механізми задіює міністр палива і енергетики Юрій Бойко, що оскандалився в історії з "Еуралтрансгаз" і "Росукренерго", щоб довести до завершення мрію Росії про тотальний контроль над українською газотранспортною системою?. Відповіді читайте нижче.

22 травня 2007 року, до пам'ятної дати перепоховання Т. Г. Шевченка в приміщенні павлоградської районної бібліотеки відбулась презентація книг "Філософія українського слова" та "Таємниці української давнини. Перша книга" кіровоградського письменника Сергія Васильовича Піддубного /докладніше/

8 марта - В этот день революционерки Клара Цеткин и Роза Люксембург организовали демонстрацию за права женщин, на которую вышли.... германские проститутки. Тогда в Европе для женщин были актуальны права легальных абортов, вот и боролись. Благодаря стараниям масоно-коммунистического интернационала этот день стал даже "международным". В мире этот праздник никто никогда не праздновал, запрещает его праздновать и православная церковь. Только в середине 80-х масонские круги вспомнили его, как пишет газета "Советская Россия" N 29-30, 5 марта 2005 г : "В западных оккупационных зонах заметных праздничных мероприятий не было долгое время. Но в 80-х годах в Западной Европе этот день вновь приобрел большое значение. В этот период были актуальны такие проблемы, как права иностранок, дискриминация, негетеросексуальный образ жизни и права женщин в рамках европейского сближения." Коментарии как говорится излишни. В биологизированном советском обществе праздник стал вершиной циничного отношения к женщине. Немного об основателях праздника : - "Шість джерел Жіночого "свята"

Ще дещо про ставлення до жінки в Україні - "Мы их не стреляли, мы их убивали просто так, обушком" (Спогади)

А смерть їх безсмертям зустріла

 

В Московії жорстоко і планомірно знищують громадян, керівників українських громадських організацій. /Читати/

Які наші Права ? (Харківська організація Патріот України).

Туреччина та Латвія заборонили кока-колу.

Черговий уряд - черговий розпродаж України !... Кому ?....

Одні -торгують своїм тілом, а інші беруть в руки зброю (фотогалерея). Хто розумніший

Тут хлопці з Терновської шахти питали мене, чому сайт має таку дивну назву. Наче не український й не русскій. Відповідаю: Ruthenos це давня назва "русини" латиною (мовою Римської імперії). Так називали нас і нашу землю. Надихнув мене назвати так свій сайт твір посла Франції Гільйома де Рубрука. В 1253 році він здійснив подорож до Золотої Орди через наші землі і залишив спогади про наш край та звичаї людей, що в ньому жили - Ruthenos. Також згадуються кордони країн, зокрема річка Дон як східний кордон Русі. Країна Москаль, або як вимовляє фламандець це слово - Моксель, на північ від річки Дон, багато інших народів. /Читати обрані глави "Подорож у східні країни Вільгельма де Рубрука в літо благості 1253"./ Також рекомендую почитати перші згадки 1489 року про руське козацтво в Україні-Русі

ОСТАННЄ І ВТРАЧЕНЕ. ЮРІЙ АНДРУХОВИЧ: «ЦЕ ПОКОЛІННЯ ПОЛІТИКІВ МАЄ ЙТИ НА СМІТНИК»

Розкритий "код да Вінчі", або чого злякалися Церкви?

Годі тікати!!

Вітаємо всіх читачів з Днем Перемоги - 9 травня!

73 роки тому, в липні 1933 світова мафія розпочала Другу Світову війну. Десятки мільйонів людей планети загинуло в цій мясорубці. Замислимось - хто переможець у цій війні? Якщо ми , то чому покоління переможців живуть гірше за своїх переможених ворогів. Чому тисячі павлоградців, які зі зброєю в руках, а найчастіше - навіть без зброї, здобували цю перемогу, гинули під час голоду 1947 року без найменшої соціальної допомоги навіть фронтовикам?! Чи переможці ми? Невпевнений. А нам все таки треба ними стати. На площі в Павлограді помпезно (хоча й дуже мокро, бо під дощем!) святкували День Перемоги, і люди не усвідомлювали, що саме зараз, у цей день і на цій площі, саме проти них ведеться така ж війна, як і тоді. Тільки форми інші, прихованіші і підступніші. Мета цієї війни - знищити здоров'я наше, морально-етичні принципи, національні засади через пияцтво, вживання хімічно-комерційної їжі, паління. Тому зовсім не диво, що в Павлограді святкування проходить під супровід реклами брендів транснаціональних фірм, заснування яких має пряме відношення до мафіозних транснаціональних кланів, що розпочали ту жахливу війну (Пепсі, наприклад та й деякі т. зв. "вітчизняні").
Влада, яка цього не усвідомлює, розглядає нас як біомассу і не має ані найменших прав називатись Українською.....

А нам все ж таки нам треба бути переможцями !!!

Що було? Що є? Що буде? - думки Богдана

Рабський труд дітей в Донбасі!

Влада створює лже-скінів !

Увага Провокація!

В місті Новомосковську всякі антиукраїнські сили роблять нову спробу дискридитації козацького руху, який і так існує тільки в уяві та в звітах чисельних "козацьких" гетьманчиків. Називатись новостворене козацьке товариство буде...-"Святе Військо Запорізьке". В місті це вже шоста козацька організація. Ці особи планують "займатись екологією", а точніше зупиняти машини на трасі Харків-Симферопіль і міряти начебто рівень СО, звичайно виписувати штрафи за превищення. Для цього вони вже пошили відповідну "міліцейську" форму та отримують дозволи обласного та міського керівництва. Характерно, що в засновниках цього товариства особи близькі до МВС. Як кожен може здогадатись, в результаті - дратування водіїв своїм "каазачєствам" та дискридитація всього руху. Шановні водії, пам'ятайте - вас можуть зупиняти тільки працівники ДАІ, і подальшу перевірку робити тільки після того, як покажуть свої посвідчення.


Наближається День Перемоги Українського народу над Німеччиною. Варто почитати думки наших сусідів

http://www.specnaz.ru/comments/458 http://www.specnaz.ru/comments/452 http://specnaz.ru/comments/442/

"Так, ми вже тут..." - І сонце палає, автомат стискає рука.

А гдє ж мая Анюта? Тута!

Павлоград. Перспективи виборів на 36 виборчому окрузі.

ПИЛЬНУЙМО НАШУ СВОБОДУ!

ХОЛОДОМОР-2006?

Олег Тягнибок: Програма захисту українців

Лист Богдана Родовича до  Нікалайа Панамарчука (про те, як де-які з "Трудавой" Акраіни ненавидять нашу мову).

 Ну вже ваапще, Богдан перевершив самого себе, ось почитайте:  СПІТЬ, ПОВИТІ ЖИДОВОЮ...

 Слово з Московської діаспори - "Втікаймо за Пороги"

У “вільний світ” InterNET-у: П’ЯТА ХВИЛЯ ЕМІГРАЦІЇ ?

 Весілля на Павлоградщині

Поезія наших дописувачів після читання цієї статті

Ще одна реплліка стосовно Запорогів та Еміграцій.

Утилізація палива

Відповідь на статтю лідера павлоградської "Трудавой Акраіни", М. С. Панамарчука, "Діагноз- русофобія". Наш русинський сайт не зміг залишити поза уваги такі опуси у павлоградській пресі.

Ще одна відповідь Панамарчуку - Краще переймати досвід Московії

Досить нас дурити.

Репортаж з виставки самодіяльних конструкторів, що пройшла у Павлограді на День Конституції 28.07

Думки наших дописувачів стосовно "слова з діаспори".

Помаранчова революція по Васильківськи.

ФСБ РОСІЇ ПРОДОВЖУЄ НА КАВКАЗЬКИХ ТЕРЕНАХ
   ДАВНІЙ ДОСВІД МГБ СРСР, НАБУТИЙ В УКРАЇНІ

В розділі Творчість з'явилось декілька прикольних гуморесок павлоградського гумориста Пилипа Око

Як знущаються над скаліченими шахтарями-винахідниками

ПОЧІМ ЧИНОВНИК В УКРАЇНІ

"Московські розцінки
Українські адвокатські контори у Москві надають послуги із супроводу російського..." /Читати/

Опорні стовпи Кучмостану

"Андрій Деркач народився 19 серпня 1967 р. у Дніпропетровську. Його тато, Леонід Деркач, тоді служив на "Південмаші" начальником Першого відділу.
У 1984 році Андрій закінчив Павлоградську..."

за спогадами павлоградців та матеріалами сайту ОЛІГАРХ.net/Читати/

Коли ще більшість не защемили єдиним Януковичем

"Люблю нашу Верховну Раду. Коли ще більшість не защемили єдиним Януковичем, після чого вона..."

Улас Самарський /Читати/

Люта брехня

"Англійці кажуть, що є три види брехні: проста, блаженна (в ім'я порятунку душі), і статистика. Водоканал у Павлограді..."

В Хвостенко /Читати/

 

Що у танку головне?!

"Любимо чи не любимо, але всі ми з вами дивимося телевізор з усім тим американо-московсько-київським мотлохом, що на нас виливають з "блакитного екрана". І я певен, що як не всі, то більшість присутніх, звернули увагу на таку фразу..."

Л. Романюк /Читати/

Анекдоти

 

Думка вголос: кацапи нас знову наЄЕПали, а Кучма і Верховна Зрада тримали свічки під час соітія...