Головна Книгосхов / Толока / Документи і статті / Голодомори на Павлоградщині / Письменники нашої Вкраїни Постаті / Знахідки / Віхи історії  / "Мегаліти" Павлоградщини / Нумізматика  / Лозівський історичний клуб / Гостьова книга / Контакт /

Так, ми вже тут!

Тарас Шевченко

       Друг Микола, український націоналіст зі стажем, у розмові передав репліку голови павлоградських саціалістав таваріща Людміли Арєфьєвай:
- Блокироваться с нацистами - никогда!

    - Ну, то й що тебе засмутило? - питаю. - Що тебе назвали нацистом? Тобто - НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІСТОМ? І тебе це образило?!!
Дарма, друже Миколо. Дарма... Націонал-соціалізм - це дуже гарна штука!

     Це, по-перше, щира й правдива відмова від будь-якої балаканини про загальнолюдські цінності, про якесь "всесвітнє братство народов", про “інтернаціоналізм”, плоди якого ми бачимо як на Московщині, так і на Вашінгтонщині.
    По-друге, це відмова від гнилого, жидовою повитого, ліберального демократизму, що опанував усією білою частиною Планети – всією Европою, і не винищивши який, ми ніколи не звільнемо Білу Расу від засилля чужинців.
   По-третє, це можливість, нарешті, сказати правду і назвати речі своїми іменами: так, ми - Українці, Вільна Козацька Нація, господарі Козацької Землі, як нас називали ще якихось 300 років тому! Ми - Русини, Русичі, Русь-Україна - прямі нащадки Великого Білого Роду Аріїв, що десятки тисячоліть протистоїть чужоземній матеріальній та духовній навалі. І ми не хочемо, аби над нами пановали чужі народи, чужа віра, чужі звичаї, чужі закони!
    Це є наша земля, ми були на ній завжди, і всі, кому цей факт не подобається, можуть забиратися на свої "родіни прєдков"! Це у повній мірі стосується і "товаріща Арєфьєву", тато якої після війни у землях Червоної Руси винищував українців, за що й сам був вбитий - як казала про це сама "товаріщ"...
   І це - перша “пільга”, що її має нормальний український націонал-соціаліст: говорити правду про себе і про ворогів свого народу та своєї держави. Говорити правду їм у вічі. І нищити їх як крицею Слова, так і крицею Меча.
   Є й друга пільга: говорити правду своєму народові, своїм коханим малороссам, вірним
улусникам Московської Орди та Сіоністського Каґалу. І першим ту правду сказав засновник наших Ідеї та Чину, Микола Міхновський, убієнний подєльниками "товаріщ Арєфьєвой" ще 1923 року:

"...Кожний, у кого ще не спідлене серце, озветься до нас.
А в кого спідлене, - до того ми самі озвемось!"

   Всім чути? То ж - начувайтесь, і пани, і гаспада, і таваріщі! Бо ми вже тут!
І на відміну від вашінгтоно-жидівських вилупків зразка ющенків, порошенків, безсмертних, тимошенків, а паче й паче - на відміну від різних москвожидівських вилупків зразка лєйба-кучмоідів, пєтрасімонєнк-ова і саши-мороз-ова, медведчуркісових та решти аматорів "штєй, лаптєй і імпєрій", ми не будемо розводити антимоній з судами та слідствами. Коли ми прийдемо до влади - а коли народ наїсться вашої чорствої маци обіцянок, ми таки прийдемо до влади, - все буде просто:
   Хто обізветься до нас і стане до бою під нашим прапором, той залишиться громодянином України з усіма правами і обов'язками.
  А от до кого ми обізвемося - той мусить знати, що постане не перед народним чи віддаленим та милосердним Божим судом, а перед Трибуналом Національної Революції. І питання ставитимемо ми, а свідчитимуть - ображені і принижені люде з того місця, де він коїв свої злочини перед Нацією та Державою Україною.
- Крав?
- Крав! - скажуть люде...
- На гілляку! - скажемо ми.
- Хабарі вимагав?
- Вимагав! - скажуть люде...
- На гілляку! - скажемо ми.
- Як служив народові своєму, свої громаді, яка тебе годує зі сплачених податків?
- Паскудно! - скажуть люде...
- На гілляку! - скажемо ми.
   Хіба не в цьому - наша Правда, Друже Миколо? Хіба не цього від нас чекають ображені й
принижені люде в Україні? То хіба це погано, що з нами не хоче блокуватися на наступних виборах таке москвожидівське гавно, як товаріщ Арєфьєва?
   Хіба не соціалісти та комуністи вдарили нам у спину, коли ми були на чолі та прикривали
тили акції "Повстань, Україно!"? Хіба нам не було зрозуміло і навіть відомо, про що і за які
гроші домовилися Мороз з Медведчуком понад рік тому? Хіба ми з вами не благали наше
керівництво у Києві НЕ ПІДТРИМУВАТИ ЮЩЕНКА на виборах 2004/2005 рр., аби не
закалятися у жидо-помаранчовому проносі?!!

  Ми ВИКОНАЛИ НАКАЗ до кінця - і тепер ми маємо право запитати наших провідників:
хіба вони не знали, з ким мають справу і які контрольовані сіоністами транснаціональні корпорації стоять як за Януковичем, так і за Ющенком?!
І в першу чергу це мають запитати ті хлопці-бандерівці, колону яких під червоно-чорними прапорами Національної Революції, у День Незалежності України, 24-го Серпня 2005 року, міліціянти НЕ ПУСТИЛИ    НА СВЯТКОВИЙ МАЙДАН ЗА СПІЛЬНИМ НАКАЗОМ СОЦІАЛІСТА ЛУЦЕНКА І ЛІБЕРАЛЬНОГО ДЕМОКРАТА ПОРОШЕНКА!
   Все! Дія вчинена! Слово сказане! Від сього моменту 24 серпня 2005 року ми перебуваємо у стані війни як проти москвофілів, так і вашінгтонофілів! І "блокуватися" ми з вами можемо тільки з однією політичною силою - з Народом України!
Іти до Народу. Казати Йому правду - і ту, що Він знає, і ту, від якої Він ховатиме очі - правду про Нього самого! Стояти в обороні цього Народу всіма силами: і Словом, і Ділом.
  Щоби нарешті розлюбив цей Народ таке паскудне й принижене своє життя, і возлюбив понад життя – Зброю і Свободу! Заради цього варто жити. А як треба - то й вмирати...

   ТАК, МИ ВЖЕ ТУТ! "Нас мало, але голос наш лунатиме скрізь по Україні. І кожний, у кого ще НЕ СПІДЛЕНЕ серце, озветься до нас. А в кого СПІДЛЕНЕ, - до того ми самі озвемось!
Нехай страхополохи та відступники йдуть, як і йшли, до табору наших ворогів, їм не місце
поміж нами й ми проголошуємо їх ворогами Вітчизни.
    Усіх, хто на цілій Україні не за нас, той проти нас. Україна для Українців, і доки хоч один
ворог чужинець лишиться на нашій території, ми не маємо права покласти оружжя.
І пам'ятаймо, що Слава і Побіда - це доля борців за народню справу.
Вперед, і нехай кожний із нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати
за ввесь народ, щоб цілий народ не згинув через його необачність.

    Вперед! Бо нам ні на кого надіятись і нічого озиратись назад!"
Україна - понад усе! Слава Україні!

Богдан.
Bohdan162005@ukr.net