Головна Книгосхов / Толока / Документи і статті / Голодомори на Павлоградщині / Письменники нашої Вкраїни Постаті / Знахідки / Віхи історії  / "Мегаліти" Павлоградщини / Нумізматика  / Лозівський історичний клуб / Гостьова книга / Контакт /

 Влада стара і методи її старі, або "за кого голосували?".

Минулої суботи, 13 травня сталася чергова провокація "акраіна-савєцкай власті" проти павлоградців, а саме проти павлоградського валеоцентру. Так-так, не дивуйтеся!
Справа в тому, що міськвно Павлограда вже давно має конфлікт з керівництвом цього шанованого в місті закладу. Очолює міськвно тепер ставленник "донецьких паханів", як і мають виховувати з наших дітей "нармальних пайцанов". Як у 40-ві роки, МГБ засилало в українські села фальшиві боївки УПА, так тепер вони створили у Павлограді фальшивих "скінхедів" для тиску на тих, хто чинитиме опір "канкрєтним пацанам", зокрема - на цей навчально-виховний заклад.
   В ніч з суботи на неділю організована зграя молодих людей з бритими головами підійшли колоною до закладу, співаючи щось, що містило "Хайль Гітлер!", і почали бити вікна. Вибили усі шибки на двох поверхах. Найцікавіше, що цілими залишили тільки ті шиби, що виходять із зали Павлоградської Школи Бойового Гопака "Хорс", цим додатково навмисно провокували конфлікт всередині колективу школи. Після того, як у наступні дні шиби були вставлені, їх знову вибили. І так робили декілька ночей поспіль. Власне кажучи, іх били щоночі тіж самі виродки, що "косять під скінів".
Нагадаю: поряд знаходяться генделики: 1- нігерійця, 2 - азербайжанські... Однак ці крамнички так звані "расисти-скінхеди", звичайно, не зачепили. Є очивидним, що це провокація. Але кому вона вигідна? Що ж сталося в місті? Чому новій "голубій" владі так не потрібно, щоби діти шахтарів займалися макраме чи технічною творчістю у гуртках? І чому саме такі огидні методи ця влада вибрала? За кого ми віддавали свої голоси?
   Що ж, шановні павлоградці, ви самі зробили свій вибір. Вони підривали стадіони у Донецьку, вбивали людей, не міряючи ні душ живих, ні крові людської заради своїх шкурних та владних інтересів. Вони виморили безробіттям і закриттям шахт цілі населні пункти на Донеччині. Тепер ці методи принесені і в наш край.
Поки що вони наймають якихось голених без клепки в голові, щоб бити вікна. Якщо ви й надалі будете сумирно стояти в позі "моя хата скраю, я всєгда готова" - вони почнуть вбивати і калічити невгодних їм людей, захоплюючі під свій контроль ваше місто, ваш бізнес, вас самих...
  Вас привітати з таким вибором? Чи, може, ви схаменетеся і будете люди?..

Нове : міліція навіть відмовилась виїзжати на такі випадки, мотивуючи нехваткою бензину. І це в місті, що дає четверту частину енергетичного вугілля країни. А куди йдуть наші податки?... Завтра будуть бити ваші вітрини, і на це також не вистачить бензину. І знаєте що відповіла міліція - "У вас же там ахрана єсть..." Отож нічого нам не залишається, як охороняти своє майно своєю зброєю та своює силою.