Головна Книгосхов / Толока / Документи і статті / Голодомори на Павлоградщині / Письменники нашої Вкраїни Постаті / Знахідки / Віхи історії  / "Мегаліти" Павлоградщини / Нумізматика  / Лозівський історичний клуб / Гостьова книга / Контакт /

ПОЧІМ ЧИНОВНИК В УКРАЇНІ

Московські розцінки
Українські адвокатські контори у Москві надають послуги із супроводу російського бізнесу в Україні. Окрім звичайних юридичних послуг, росіським підприємцям пропонується організація підтримки у Верховній Раді, міністерствах Кабміну, судах, прокуратурі, тощо. В Москві такі послуги надають представники фірми "Максимус" на чолі з головою колегії адвокатів м. Дніпропетровська А. Грузд. Такі ж послуги пропонують представники адвокатів А. Сірки та А. Колотила.
Розцінки за владоможну послугу для російських клієнтів чітко диференційовані:
Депутатський запит - 10 тис. у.о. ("умовних одиниць").
Відкритий лист депутатів ВР - 1500 у.о. за підпис одного нардепа.
Створення слідчої комісії ВР - 50 тис. у.о.
Послуги Координаціного комітету по боротьбі з організованою злочинністю при Президенті України з подальшою особистою доповіддю Т. Корнякової Президенту - від 150 тис. у.о.
Прийом у Генерального прокурора або Міністра внутрішніх справ із подальшим поінформуванням Президента про проблеми відвідувача - від 100 до 500 тисяч у.о.
Зустріч з Головою Верховної Ради обійдеться не менш, як 100 тис. у.о.
Можна організувати й Розпорядження Президента України, але й ціна відповідна - від 1,5 мільйона у.о.
Вартість прийому у Прем'єр-міністра чи голови Адміністрації Президента залежить від рівня і складності питання, що належить вирішити, - суму навіть важко уявити...
Цей прайс-лист на зрадників України подано за матеріалами сайту "Україна кримінальна"