Головна Книгосхов / Толока / Документи і статті / Голодомори на Павлоградщині / Письменники нашої Вкраїни Постаті / Знахідки / Віхи історії  / "Мегаліти" Павлоградщини / Нумізматика  / Лозівський історичний клуб / Гостьова книга / Контакт /

Окупаційна влада в Україні вводе з 1 січня 2011 року "новий налогавий кодекс" з метою дестабілізації економіки, знищення Української Нації і задоволення потреб соціальних паразитів, так званих олігархів. Ознайомитись з документом можна за посиланням http://www.sta.gov.ua/doccatalog/document?id=300427 Для того щоб оцінити величину податків порівняйте два документа, податковий кодекс 2011 і податкові ставки 1942 р в м. Павлограді. Зробіть висновки.

Постанова

Павлоградської Районної Управи від 28-6-1942 р.

На підставі розпорядження 8-42 польової комендатури №679 від 7-6-42 року про запровадження податків на 1942 рік. Павлоградська Районна Управа постановляє:


Параграф 1

а) Всі сільськогосподарські підприємства (Заготконтори), які займаються переробкою та заготівлею с-г. продуктів сплачують податок з товарообігу щомісячно в розмірі 15 проц. з грошей, що надійшли за реалізовану продукцію (брутто-прибуток).
б) Всі інші підприємства, що не зв'язані с заготівленю с-г. продуктів, як то: млини, пекарні, транспортні підприємства та інші, податком з обігу не обкладаються, а сплачують податок з прибутків за щомісячним балансовим розрахунком 10 проц. з чистого прибутку, незалежно від того, чи виконувались роботи для німецьких або місцевих частин та осіб.
в) Підприємтсва промисловості та ремісництва оподатковуються податком з товарообігу згідно ставок податку за старими совєцькими законами, які існували з 1-6.1941 року.
г) Торговельні підприємства по децентралізованими заготівлям обкладаються податком з товарообігу в розмірі 15 проц. з грошей, що надійшли та, крім того оподатковуються податком з прибутків згідно параграфу 1 літери "б".
д) Грогмадські підприємства сплачують податок з товарообігу в розмірі 15 проц. з реалізації продукції (брутто-прибуток).
Всі вище зазначені ставки податку з обігу та прибутків вводяться з 1 червня 1942 року.
Термін сплати та подачі розрахунків 10-7-42 року; за несвоєчасну сплату податків нараховується пеня в розмірі 0,1 проц. за кожний прострочений день.
Примітка: В окремому випадку фінансовому відділу надається право продовжувати термін сплати та подачі розрахунків.

Параграф 2


Податок товарообігу селян та власників господарств при господарюванні на власних ділянках землі встановлено:
з 0,3 га до 0,5 га - 15 крб щомісячно
0,5 га до 0,75 га - 25 крб щомісячно
0,75 га до 1 га - 35 крб щомісячно
1 га до 1,5 га - 50 крб щомісячно
1,5 га та вище - 75 крб щомісячно
Примітка: До власної ділянки землі включаються присадибні ділянки землі, що виділені у власне користування на полі, орендовані землі та власні землі, що наділені німецьким командуванням.
Цей податок входить в силу з 1 червня 1942 року та сплачується власниками господарства щомісячно 5 числа слідуючого місяця.
За несвоєчасну сплату податку нараховується пеня в розмірі 0,5 проц. за кожний день прострочки.

Шеф Райуправи - ГЕРВЕК

Секретар - СЕРЕДА
(Газета "Українець" від 4.07.1942 року, м. Павлоград)

Газета "Українець" від 4.07.1942 року, м. Павлоград