Головна Книгосхов / Толока / Документи і статті / Голодомори на Павлоградщині / Письменники нашої Вкраїни Постаті / Знахідки / Віхи історії  / "Мегаліти" Павлоградщини / Нумізматика  / Лозівський історичний клуб / Гостьова книга / Контакт /

 

 

СКАЖЕНІ ВОВКИ ПІД ОВЕЧИМИ ШКУРАМИ

дивитись відео - http://5tv.com.ua/video/143/0/1345/  

Хто має вуха, нехай почує. Хто має очі, нехай побачить. Ця сцена найвиразніше характеризує особистості депутатів партії регіонів. Погляньте, хто їм протистоїть, охороняючи державний інститут, покликаний стояти на сторожі ПРАВИЛЬНОСТІ ВИКОНАННЯ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА - Генеральну прокуратуру. Нехай вас не дивує ця пасивність офіцерів Державної служби охорони. Вони - професіонали найвищої кваліфікації, аби кого до ДСО не добирають. В інших обставинах кожен з бійців будь-кого з цих "беремчатих федерастів" перетворив би на такий біфштекс, що ніякий хірург не взявся б їх збирати до купи...
Але тут і зараз - вони несуть службу і підкоряються Закону! Закону про НЕДОТОРКАНІСТЬ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ!
І ми бачимо, як ця шпана, бандюги в краватках і костюмах "від кутюр", під воплі "нє трогай народних дєпутатав!" - б'ють офіцерів Українських Збройних Сил, Державної служби охорони!
Що ще вам треба, аби відчути СОРОМ і ГАНЬБУ - адже це ВИ ОБРАЛИ ВІД СЕБЕ, НАРОДУ УКРАЇНИ, У СВІЙ ПАРЛАМЕНТ, ТАКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ?!

Їхній лідер замолоду підходив із-заду до жінок, бив їх у потилицю і забирав шапки, - за що був посаджений у тюрму вперше. Їхній лідер з групою таких самих виродків згвалтував молоду дівчину - за що був посаджений у тюрму вдруге.
Сьогодні цей лідер з групою таких самих бандитів, грабіжників і злодіїв гвалтує Україну: ПРАВО, ЗВИЧАЙ, ЗАКОН, - під бадьору пісеньку про НЕДОТОРКАНІСТЬ цих бандитів, грабіжників, злодіїв і гвалтівників!

Я маю тільки одне запитання і одну печаль.

Запитання - до Президента України, Гаранта Конституції, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України: після цього всього Ви ще вважаєте себе чоловіком? Громадянином, який вірить у ліберально-демократичні цінності? Гарантом Конституції і Головнокомандувачем Українського війська, найкращу частку якого Ви вже зрадили, коли не дозволили йому діяти за Статутом караульної та гарнізонної служби?

А печаль моя така: сумую, що замість цих юних офіцерів ДСО не стояв сам в обороні Генпрокуратури і не мав біля себе своїх ровесників-однодумців! Ми вже гаразд пожили на цьому світі, і я готовий завершити своє життя в тюрмі ЗАРАДИ НАЙПРЕКРАСНІШОЇ В СВОЄМУ ЖИТТІ МОЖЛИВОСТІ: ПЕРЕСТРІЛЯТИ ЦИХ ВИРОДКІВ СВОЇМИ РУКАМИ! БО ПІД ПОКРОВОМ ЛІБЕРАЛЬНО-ДЕМОКРАТИЧНИХ ЗАКОНІВ ПАНУЮТЬ НАД НАМИ - СКАЖЕНІ ВОВКИ, І ВИРОК ЇМ ОДИН - СМЕРТЬ!

5.06.07

Богдан Родович.